Kraj:
Liczba koi:
Rozpoczęcie charteru:
Czas trwania charteru: dni

wyszukiwanie zaawansowane

Geo-Sail czartery jachtów, organizacja rejsów na całym świecie wakacje pod żaglami, rejsy morskie, czarter jachtówGeo-Sail czartery jachtów, organizacja rejsów na całym świecie wakacje pod żaglami, rejsy morskie, czarter jachtówGeo-Sail czartery jachtów, organizacja rejsów na całym świecie wakacje pod żaglami, rejsy morskie, czarter jachtówGeo-Sail czartery jachtów, organizacja rejsów na całym świecie wakacje pod żaglami, rejsy morskie, czarter jachtów

Czartery
jachtów

Czartery jachtów
Pasjonaci żeglarstwa twierdzą, że żeglarstwo to więcej niż sport, to styl życia. Istnieje bardzo wiele powodów dla których warto popłynąć w rejs, wystarczy wyobrazić sobie rześki dotyk bryzy na twarzy, żagle powiewające na tle jasnego nieba i łagodne falowanie łodzi, a wszystko to w atmosferze zabawy z bliskimi nam osobami.

Wyszukiwarka jachtów online

Wyszukiwarka jachtów online
Wyszukiwarka pomaga znaleźć jacht, sprawdzić jego dostępność i cenę, ale nie zawiera informacji o wszystkich jachtach i akwenach do których mamy dostęp. Ceny podane w wyszukiwarce nie są ostateczne i możesz je z nami negocjować. Jeśli w tej bazie nie znajdziesz jachtu który Ci odpowiada, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij mail: geograf@geo-sail.pl

Rejsy
rodzinne

Rejsy rodzinne
Rejsy z rodziną to zupełnie nowe doświadczenie dla Waszych dzieci, pełne fascynujących przygód i wydarzeń. To znakomita szansa na naukę żeglarstwa, jeśli pokażesz swoim dzieciom urządzenia nawigacyjne, nauczysz jak używać wyciągarki do kotwicy, pozwolisz pomagać przy sterowaniu, możesz sprawić, że żeglarstwo stanie się ich życiową pasją.

Rejsy
dla firm

Rejsy dla firm
Wybierzemy akweny i jachty dostosowane do Państwa potrzeb. Czarter luksusowego jachtu morskiego jest doskonałą formą podziękowania kontrahentowi za dotychczasową owocną współpracę. Zorganizowanie rejsu dla pracowników pozwoli zintegrować i zmotywować zespół do efektywnego działania.

Kim jesteśmy

Doświadczenie żeglarskie i organizacyjne zdobyte podczas rejsów na wszystkich akwenach pozwoliło nam stworzyć firmę, która świadczy najwyższej jakości usługi i posiada bardzo konkurencyjne ceny. 
 
Założyciel firmy, kapitan Janusz Kawęczyński gromadził doświadczenie tak żeglarskie jak organizacyjne, uprawiając ten sport ponad 40 lat. Jest członkiem STAP (Sail Training Association Poland). Założyciel Stowarzyszenia Edukacja pod Żaglami, ISSA. Współorganizator wielu wypraw i rejsów, między innymi wyprawy do Polskiej Stacji Antarktycznej im. Arctowskiego na wyspie King George oraz pierwszej eksperymentalnej Szkoły pod Żaglami. Uczestnik rejsu wokół Islandii, który otrzymał w 1975 roku prestiżową nagrodę Rejsu Roku. Wielolenie doświadczenie, pozwala mieć przekonanie, że korzystanie z usług firmy Geo-sail przyniesie uczestnikom pełną satysfakcje i zadowolenie.

Co oferujemy

Geo-sail oferuje:

 • Czartery jachtów na wszystkich akwenach.
 • Indywidualną obsługę - bezpłatne, niezależne i profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji rejsów i czarterów. 
 • Organizacje rejsów integracyjnych i motywacyjnych dla firm (incentive travel). Zaproś swoich współpracowników, klientów, kontrahentów na ekskluzywny i egzotyczny rejs.
 • Szkolenia na stopień Voditelj Brodice, ISSA – w ramach doszkalania: intensywne kursy manewrowe.
 • Zorganizujemy Twoje zaręczyny a nawet ślub na jachcie w dowolnym zakątku świata.
 • Fachowe porady i pomoc przy zakupie  jachtu morskiego.
 • Przeprowadzanie jachtów.

Dlaczego Geo-sail

 • Żeglowanie jest naszą największą pasją.
 • Posiadamy dostęp do światowych zniżek i promocji od Morza Śródziemnego po Karaiby.
 • Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się wymarzonym rejsem w dowolnym zakątku świata.
 • Już dzisiaj poczuj wiatr w żaglach, smak egzotycznych przysmaków i radość dzielenia tych doznań z przyjaciółmi.
 • Nie wymagamy żadnych uprawnień ani doświadczenia żeglarskiego.

Nasz newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych najlepszych ofertach

+48 508 635 636

geograf@geo-sail.pl
Polub nas na Facebooku
Instagram
Geo-Sail © 2015 -2022 | Polityka Prywatności i RODO | Created by WebProjekt
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza strona może działać lepiej. Dowiedz się więcej
OK, rozumiem