Rejsy Morskie Last Minute Rejs po Morzu Śródziemnym tui Referencje | Geo-Sail

Referencje

 

Przedstawiamy referencje dotyczące rejsów morskich.

Są w życiu takie wydarzenia, których konsekwencje towarzyszą nam do końca naszych dni. Niewątpliwie w moim prywatnym TOP5 takich chwil jest moment, w którym poznałem Geografa. 

Dziękuje Ci Geo
Tomek


Za profesjonalną firmą stoją zawsze profesjonalni ludzie. Wielkie doświadczenie Geografa - Janusza Kawęczyńskiego daje mi poczucie spokoju jako czarterującemu. Wiem, że wszystkie procedury przebiegną sprawnie a Jacht będzie dobrze przygotowany. Wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc w wyborze trasy, jachtu, terminu. Współpraca z Geografem to czysta przyjemność.

kpt. Michał Miś Łapiński


Od kilku lat współpracujemy z firmą Geo-sail, czarterowaliśmy  jachty z Chorwacji, Grecji i Turcji. Uczestniczyliśmy w organizowanym przez Geo-sail rejsie na Sarynię i wyspy Eolskie. Jest to fima ze wszechmiar godna polecenia. Pełny profesjonalizm. Dziękujemy

Włodek Rabczyński


Czarteruje jachty przez Firmę Geo-sail od kilku lat i chciałbym tym wpisem wyrazić swoje zadowolenie z naszej  współpracy. Realizacja stawianych wymagań  co do rodzaju i wielkości jachtu  jego ożaglowania czy też sposobu refowania grota, dogodnego terminu czarteru itp jest bez zarzutu. Innymi słowy: chcesz i masz!!! Nie zdarzyło się aby po przyjeździe na miejsce odbioru jachtu cos nie zagrało coś było nie tak. POLECAM - solidna Firma Geo-sail. Poza tym miło współpracuje sie z takimi kolegami jak Geograf  -   Tak trzymaj Janusz!!!   

Pozdrawiam kpt. Stefan Nawrocki

Jestem zatwardziałym szczurem lądowym, ale tygodniowy rejs zorganizowany przez firme GEO SAIL w Chorwacji wspominam do tej pory z uśmiechem i polecam wszystkim taką formę rekreacji. Kto chciał , mogł się poczuć wilkiem , kto nie miał takich potrzeb, był po prostu dobrze obsługiwanym pasażerem. Nasz kapitan, znany we wszystkich portach świata  i nie tylko jako Geograf, dwoił się i troił, żeby wszystkim dogodzić. A poza tym te morskie opowiesci....Naprawdę dobra zabawa. Goraco polecam.

Joanna Sklodowska


Jeżeli ktoś chce się nauczyć żeglowania, jednocześnie nie odczuwając, że jest na jakimś kursie, to niech koniecznie wybierze się na rejs z Geografem. Gwarantowana świetna zabawa, dużo prawdziwie żeglarskich wrażeń i tak zupełnie przy okazji, w pełni profesjonalne szkolenie żeglarskie. Janusz jest w tym naprawdę bardzo dobry. Tylko nie dajcie się namówić, wielce szanownemu Kapitanowi, na robienie muli. Wiadro świeżych muli z hodowli, to pół dnia roboty. (Efekt jednak bardzo smakowity). Natomiast barlina to przydatny patent, szczególnie w Skradinie. Kto nie wie o co chodzi niech popłynie z Geografem.

 Wiktor Protas

Najciekawsza osobowość z jaką przyszło mi się spotkać... z Geografem, morze to nie tylko morze. To przygoda, to historia, to wiatr, to słona woda na ustach, to radość, to żywioł, to dobry humor, to pokora, to szacunek, i nawet ból odcisków na dłoniach od mokrych lin jest przyjemny, 11 lat temu przyczynił się, do tego że pokochałam MORZE i już nie długo mam nadzieję, znowu się spotkamy, gdy zakończy się moja "lądowa zawierucha". 
Polecam wszystkim GEO-SAIL
 
Katarzyna Anna Laskowska

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie:

Nasz newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych najlepszych ofertach

+48 609 138 683

geograf@geo-sail.pl
Polub nas na Facebooku
Instagram
Geo-Sail © 2015 -2024 | Polityka Prywatności i RODO | Created by WebProjekt
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza strona może działać lepiej. Dowiedz się więcej
OK, rozumiem