czartery

Czarter jachtów

Czarter jachtów z firmy Geo-sail to idealny sposób  na zwiedzanie egzotycznych wybrzeży i portów, dziewiczych plaż, zacisznych zatoczek z lazurową wodą, malowniczych wysepek i tętniących życiem marin.

Czarter  jachtu daje wolność i możliwość  wyboru dowolnego miejsca  od Morza Śródziemnego, po Karaiby, Seszele czy Tajlandię.

Czarter jachtu nie kosztuje więcej niż pobyt w hotelu, jednak w przeciwieństwie do hotelu pobyt na jachcie daje absolutną swobodę i prywatność. Ty i Twoi przyjaciele jesteście jedynymi osobami na jachcie.
 
Dołącz do rosnącej liczby osób które wybrały luksus jakim jest wybór miejsca i osób z którymi chcesz spędzić wakacje.

Urok wakacji na luksusowym jachcie czarterowym  jest niezaprzeczalny, ale pełny sukces możliwy jest tylko wtedy kiedy się to optymalnie do potrzeb zaplanuje.
Nasza oferta będzie dostosowana specjalnie do Twoich potrzeb, wiąże się to z wyborem lokalizacji, wyszukaniem  odpowiedniego dla Ciebie  jachtu, opracowaniem trasy rejsu od strony nawigacyjnej i poznawczej, a także z rezerwacją biletów lotniczych  i wykonaniem  wszystkich czynności związanych z organizacją podróży.

Doświadczenie i wiedza specjalistów z Geo-sail, a także dostęp do ofert specjalnych i  rabatów, sprawi, że wybór jachtu dla Ciebie będzie najlepszy z możliwych.

Jeśli jesteś skipperem, masz odpowiednie przygotowanie i wiedzę z zakresu nawigacji to możesz samodzielnie pływać na  jachtach czarterowych, praktycznie na wszystkich akwenach.

Jeśli jednak nie czujesz się zbyt pewnie wybierzemy dla Ciebie skippera doskonale znającego akwen, lokalne przepisy i atrakcje, tak abyś Ty mógł się odprężyć, a czas spędzony na jachcie był czasem Twojego życia.

Jeśli masz jakieś  pytania lub potrzebujesz więcej informacji o czarterze jachtów, skipperach, lokalizacji,  prosimy o kontakt,  nawet w najdrobniejszych sprawach.
 

Nasz newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych najlepszych ofertach

+48 609 138 683

geograf@geo-sail.pl
Polub nas na Facebooku
Instagram
Geo-Sail © 2015 -2024 | Polityka Prywatności i RODO | Created by WebProjekt
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza strona może działać lepiej. Dowiedz się więcej
OK, rozumiem