Transport - Geo-Sail czartery jachtów, organizacja rejsów na całym świecie wakacje pod żaglami, rejsy morskie, czarter jachtów

Transport

Wszystkim osobom korzystającym z usług naszej firmy, staramy się pomóc w organizacji podróży, począwszy od wyboru optymalnego środka transportu, po rezerwacje hotelu, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zdajemy sobie sprawę, że wielogodzinna podróż, połączona z przesiadkami, oczekiwaniem na lotniskach, potrafi skutecznie zniechęcić, nawet wtedy, kiedy w perspektywie mamy wymarzony rejs na Karaibach. Przy wyborze takich miejsc jak Tajlandia, Polinezja, czy Seszele, musimy przyjąć, że czas podróży  trwa około doby, a w niektórych przypadkach nawet dłużej. Staramy się wyszukiwać najlepsze połączenia z minimalnym czasem oczekiwania pomiędzy lotami i atrakcyjną ceną. Codziennie sprawdzamy połączenia lotnicze kierunków którymi zainteresowani są nasi klienci i informujemy o pojawiających się okazjach.
Na tygodniowe rejsy morskie większość naszych klientów wybiera bliską nam Chorwację, Grecję, czy Włochy. Tu możliwości dojazdu są praktycznie nieograniczone i zależą wyłącznie od upodobań podróżnych. Niezależnie od tego czy wybierzecie czarter jachtu na Sardynii, Balearach, czy na którejś z wysp greckich, dostaniecie się tam bez większych problemów korzystając z połączeń rejsowych lub z oferty "tanich linii lotniczych". Ceny biletów lotniczych kupowanych z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem potrafią być zaskakująco niskie, dlatego warto się tym zainteresować już na etapie planowania rejsu.
W ostatnim czasie pojawiła się bogata oferta Ryanaira na połączenia z Wyspami Kanaryjskimi, loty na Teneryfę czy Gran Canarię nie stanowią już tak poważnego obciążenia w budżecie, jak to było do niedawna. Cieszy nas to tym bardziej, że klimat Wysp Kanaryjskich pozwala na żeglugę praktycznie przez cały rok z czego korzysta wielu naszych klientów. 
Jeśli planujecie rejs i macie wątpliwości związane z podróżą, napiszcie do nas lub zatelefonujcie, chętnie podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem i wiedzą.

Nasz newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych najlepszych ofertach

+48 609 138 683

geograf@geo-sail.pl
Polub nas na Facebooku
Instagram
Geo-Sail © 2015 -2024 | Polityka Prywatności i RODO | Created by WebProjekt
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza strona może działać lepiej. Dowiedz się więcej
OK, rozumiem