Wakacje na Jachcie - Rejsy Morskie | Geo-Sail

Wakacje na jachcie


Wakacje na jachcie - rejsy morskieCzy trzeba wybierać między ceną a przygodą? 


Wakacje na jachcie i rejsy morskie - sposób na udane wakacje. Korzystając z jachtów oferowanych przez firmę Geo-sail można przeżyć najlepsze wakacje w życiu. Najważniejsze, aby zdecydować się na odpowiedni jacht i wyznaczyć sobie trasę rejsu. Wakacje na jachcie są gwarancją pięknych widoków, wspaniałych chwil w gronie najbliższych osób, a przy tym wszystkim tak potrzebnego naładowania akumulatorów. Specjalistycznie nazywane jest to czarterem jachtów. Zdecydowanie najczęściej ta forma wypoczynku wybierana jest przez osoby, które kochają swobodę oraz kontrolę nad własnym, wolnym czasem. Co ciekawe w końcowym rozrachunku czarter jachtów nie przekracza cenowo kosztów hotelu oraz dojazdu w określone miejsce. Do tego daje w zamian coś cenniejszego, przygody, które będzie można wspominać przez całe życie.
 

Wysokiej jakości jachty, które można wynająć


Jacht powinien być przede wszystkim dobrany do potrzeb załogi. Dlatego warto dłużej zastanowić
się, które jednostki będą spełniały wszystkie wymagania.

Najbardziej polecane są następujące jachty:
  • Beneteau — który uważany jest za jeden z najbardziej komfortowych jachtów na świecie. Przy okazji jest łatwy do nawigowania
  • Bawaria — korzystna cena i duża wygoda sprawia, że jest on najczęściej wybieranym jachtem.
  • Jeanneau — te francuskie jachty zachwycają swym wyglądem oraz przemyślaną budową.
  • Dufour — znany jacht, który cieszy się dużą popularnością. Wyprodukowany przy współpracy z wybitnymi specjalistami. 

To tylko przykładowe i najpopularniejsze typy jednostek oferowane w czarterach.

Jest ich znacznie więcej i dlatego warto przed podjęciem decyzji skontaktować się
z nami.


 Ile kosztuje wynajęcie jachtu na 7 dni?


 Oczywiście czarter jachtów musi wiązać się z pewnymi kosztami. Wszystko zależy przede wszystkim od tego, na jak długo pragniemy go wypożyczyć, którą jednostkę wybieramy oraz, czy sami potrafimy nim sterować. Nie mniej ważne może okazać się to, gdzie chcemy się udać wynajętym jachtem. Dlatego też określenie ceny jest kwestią trudną i znacznie lepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą Geo-sail. Trzeba jednak szykować się na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Wszystko to w rezultacie daje znacznie niższą kwotę, niż kiedy uwzględni się koszt przejazdu samochodem lub przelotu samolotem oraz oczywiście sumę noclegów. Dlatego popularność jachtów, pomysł spędzania wakacji na jachcie oraz zainteresowanie rejsami morskimi wzrasta z roku na rok.


 Co, jeśli nie potrafię kierować jachtem?


Jeśli nie można nazwać się skipperem, czyli osobą, która ma umiejętności oraz licencję umożliwiającą nawigowanie jachtem, możliwe jest łatwe rozwiązanie tego problemu. Jedyną i najbezpieczniejszą możliwością będzie po prostu wynajęcie skippera. Wtedy oczywiście koszty wakacji na jachcie wzrosną. Jednak takie rozwiązanie daje wiele korzyści. Warto zwrócić uwagę na to, by skipper bardzo dobrze znał docelowy akwen. W ten sposób zniknie problem związany z nawigacją, planowaniem dokładnej trasy, a pozostaną tylko nieziemskie krajobrazy, relaks na komfortowym jachcie i najbliżsi znajomi, czyli wakacje marzeń.


Zapraszamy na rejs po morzu śródziemnym tui

Nasz newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o naszych najlepszych ofertach

+48 609 138 683

geograf@geo-sail.pl
Polub nas na Facebooku
Instagram
Geo-Sail © 2015 -2024 | Polityka Prywatności i RODO | Created by WebProjekt
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza strona może działać lepiej. Dowiedz się więcej
OK, rozumiem